Wideo reklama

Film reklamowy, wideofilmowanie, film dla firm.

Nagraj swój biznes

Nagraj firmę, markę, produkt. Wideowizytówki.pl to projekt firmy SZTUKA KOLORU z której musisz skorzystać!

Legalna muzyka

Oferujemy licencjonowaną muzykę. Jest to zbiór tysięcy wspaniałych utworów artystów z całego świata!

Pokaż się

Nagrywamy krótkie filmy, które dostosowujemy do różnych mediów YouTube, Instagram, Facebook itd.

Profesjonalny sprzęt

Profesjonalny sprzęt i programy do edycji wideo. Niech Twoje nagranie wygląda najlepiej!

Film reklamowy, promocyjny, instruktażowy, dokument

Podstawowe informacje o filmowaniu

Dlaczego warto?

Nagranie filmu jest świetnym pomysłem. Nagrywane miejsce zaczyna być odkrywane, a oglądający staje się potencjalnym klientem. Zdobądź zaufanie i pokaż siebie, produkt, markę i miejsce które tworzysz.

Jeżeli chcesz nagrać dokument, wywiad albo inny materiał warto zrobić to z nami. Sprawmy żeby widz chciał oglądnąć to co postanowiłeś przekazać.

Jakie filmy?

Masz pomysł na nagranie to zapytaj czy się podejmiemy tego zadania. Jeżeli potrzebujesz reklamę, reklamę na media społecznościowe, dokument, wywiad, szkolenie, film wewnętrzny instruktażowy, nagranie mieszkań i domów pod sprzedaż - zrób to z nami w najlepszy stylu.

Jakość nagranych filmów

Jakość 4K i FullHD pozwoli przekazać najważniejsze szczegóły w najlepszej jakości. Do nagrywania posłuży kamera Blackmagic Design i świetne obiektywy japońskich producentów. Światło i dźwięk - nie zapominamy o tym jak ważne są to elementy filmu. Obróbkę filmu przeprowadzamy w profesjonalnym programie DaVinci Resolve. Dodajemy efekty specjalne, edytujemy kolor i wykonujemy wiele innych zabiegów udoskonalających do uzyskania najlepszej produkcji. Całość wykonujemy z wyczuciem i bez zbędnych dodatków odwracających widza od tego co najważniejsze - od przekazu.

Legalna muzyka

Kupując film otrzymujesz dożywotnią licencję na utwór muzyczny wraz z filmem. Muzyka jest integralną częścią filmu i nie możesz jej odtwarzać czy rozpowszechniać oddzielnie. Film z licencją na muzykę możesz odtwarzać na całym świecie bez ograniczeń oglądalności. Poniżej przykładowe media w których możesz pokazać swój film.

Wykorzystaj np.: YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Vimeo, Twitch, Strony www, Reklamy TV

Możesz prezentować i/lub odtwarzać filmy publicznie, rozpowszechniać je we wszystkich istniejących środkach przekazu, stronach internetowych, platformach, sieciach społecznościowych, serwisach udostępniania wideo, telewizji, innych urządzeniach do przechowywania danych.

Pamiętaj, otrzymujesz licencję na odtwarzanie muzyki z filmem, ale nie jesteś posiadaczem praw majątkowych wynikających z tytułu tego utworu muzycznego! 

W szczególnych przypadkach istnieją ograniczenia wykorzystania naszej licencji, jeżeli takie wystąpią poinformujemy klienta przed zakupem.

Kilka zasad

Zasoby muzyczne  i filmowe nie mogą być wykorzystywane:  w kontekście pornografii; lub w celu zachęcania do przemocy obrzydliwości, rasizmu, nienawiści, gróźb i dyskryminacji jakiejkolwiek osoby ze względu na rasę, religię, płeć, orientację seksualną, społeczność lub narodowość, krzywdzenia bezbronnych;  naruszania prywatności; zniesławiania i wszelkich innych treści obraźliwych lub niezgodnych z prawem. Jako firma SZTUKA KOLORU zastrzegamy prawo odmówienia podjęcia się projektów, które łamią powyższe zasady.