SZTUKA KOLORU | NAGRAJ FIRMĘ, MARKĘ, PRODUKT

Witaj w naszej firmie specjalizującej się w tworzeniu filmów dla firm oraz filmów produktowych. Nasza pasja polega na oddawaniu głębokiej istoty każdej marki poprzez dynamiczne i profesjonalne filmy.

Nasza Oferta

FILM BIZNESOWY

Tworzymy inspirujące filmy biznesowe, które skutecznie przekazują Twoje przesłanie i wartości. Nasze profesjonalne produkcje pomagają zacieśnić relacje z klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami.

REKLAMA PRODUKTU W STUDIO

Przenosimy Twoje produkty na ekran, tworząc przyciągające wzrok reklamy w naszym zaawansowanym studiu. Wykorzystujemy światło, efekty i ujęcia, aby podkreślić unikalne cechy Twoich produktów.

REKLAMA PRODUKTU U KLIENTA

Chcemy, aby Twoje produkty były pokazane w prawdziwym środowisku użytkowania. Dlatego tworzymy reklamy produktowe, które ukazują produkty w autentycznych sytuacjach u klientów, podkreślając ich funkcjonalność i zalety.

FILMY NA SHORTY, RELACJE, ROLKI

Zajmujemy się tworzeniem krótkich filmów idealnych do mediów społecznościowych. W skondensowanej formie oddajemy esencję Twojej marki lub produktu, przyciągając uwagę użytkowników w natychmiastowy sposób.

WYWIADY

Tworzymy głębokie i angażujące wywiady, które pozwalają na głos Twojej marki lub kluczowych postaci w firmie. Wywiady stanowią cenne narzędzie do budowania tożsamości i relacji z odbiorcami.

Relacje z Eventów

Przenosimy wydarzenia na ekran, tworząc porywające relacje z eventów. Dzięki temu tworzysz trwałe wspomnienia dla uczestników i promujesz wyjątkowość swoich eventów.

KILKA SŁÓW O NASZYM FILMIE

DLACZEGO WARTO NAGRAĆ FILM BIZNESOWY

Wideo reklama jest świetnym pomysłem. Nagrywane miejsce zaczyna być odkrywane, a oglądający staje się potencjalnym klientem. Zdobądź zaufanie i pokaż siebie, produkt, markę i miejsce, które tworzysz. Jeżeli chcesz nagrać dokument, wywiad albo inny materiał warto zrobić to z nami. Sprawmy, żeby widz chciał obejrzeć to, co postanowiłeś przekazać.

JAKIE FILMY?

Jeżeli potrzebujesz reklamę, nagrać szkolenie, wywiad, film instruktażowy, event albo inne nagranie – zrób to z nami w najlepszy stylu. Może masz pomysł na nagranie? Zapytaj, czy się podejmiemy tego zadania.

CZYM REALIZUJEMY PROJEKTY?

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt filmowy Blackmagic Design oraz Sony.
Profesjonalne programy oraz legalną muzykę na licencji Artlist. Nie zapominamy, jak ważna w filmie jest kwestia jakości nagranego dźwięku, dlatego korzystamy z mikrofonów filmowych Rode i rejestratorów dźwięku ZOOM.

JAKOŚĆ NAGRANYCH FILMÓW

Jakość 4K i FullHD pozwoli przekazać najważniejsze szczegóły w najlepszej jakości. Do nagrywania posłuży kamera Blackmagic Design i świetne obiektywy japońskich producentów. Światło i dźwięk – nie zapominamy o tym, jak ważne są to elementy filmu. Montaż i obróbkę filmu przeprowadzamy w profesjonalnym programie DaVinci Resolve. Dodajemy efekty specjalne, edytujemy kolor i wykonujemy wiele innych zabiegów udoskonalających do uzyskania najlepszej produkcji. Całość wykonujemy z wyczuciem i bez zbędnych dodatków odwracających widza od tego, co najważniejsze – od przekazu.

LEGALNA MUZYKA

Z naszym filmem otrzymujesz dożywotnią licencję na utwór muzyczny do wykorzystania z filmem. Muzyka jest integralną częścią filmu i nie możesz jej odtwarzać czy rozpowszechniać oddzielnie. Film z licencją na muzykę możesz odtwarzać na całym świecie bez ograniczeń oglądalności. Wykorzystaj film z muzyką np. na: YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Vimeo, Twitch, strony www, reklamy TV.

REALIZACJE WIDEOFILMOWANIA

Najlepszy sposób na pokazanie swojej firmy i świetną reklamę to stworzenie z nami wideo wizytówki.