Film od sztuka koloru

Film biznesowy

FILM BIZNESOWY

Wideo wizytówka to, krótkie nagranie dla Twojego biznesu. Pokaż swoją firmę od najlepszej strony, przybliż klientowi miejsce które tworzysz, daj się znaleźć i poznać. Przewidywany czas filmu to ~1 minuta.
od 1300 zł

REKLAMA PRODUKTU W STUDIO

Reklama produktu, to krótki filmik zachęcający do zakupu przez potencjalnego klienta. Oferta dla małych produktów. Przewidywany czas filmu to ~30 sec.
od 700 zł

REKLAMA NA 6MIESIĘCY

Jest to nagranie sześciu reklam, które możesz prowadzić jako kampanię zmieniając film co miesiąc. Cena stała, to cena za naszą propozycję reklamy (jeżeli będą inne wymogi filmu ustalimy cenę indywidualnie).
4200 zł

TIKTOK, INSTA STORY

Oferta dla każdego, kto chce w nowoczesny sposób pokazać swoją firmę.
od 1200 zł/miesiąc 4filmy

REKLAMA PRODUKTU U KLIENTA

Reklama produktu, to krótki filmik zachęcający do zakupu przez potencjalnego klienta. Oferta dla większych produktów. Przewidywany czas filmu to ~30 sec.
od 1300 zł

WYWIADY, RELACJE Z EVENTÓW

Nagramy wywiad tak aby świetnie wyglądał. Jeżeli chcesz pokazać w ciekawy sposób imprezę, którą zorganizowałeś, to wykonamy to najlepiej.
od 1300 zł

WIDEO SZKOLENIA, INSTRUKTAŻY BHP

Nagrania filmów wewnętrznych, instruktażowych, BHP . Nasza usługa pozwala tworzyć materiały szkoleniowe, które wspomagają działania działu BHP.
do ustalenia

Podane ceny są cenami netto. Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

WYBRANE REALIZACJE

KILKA SŁÓW O NASZYM FILMIE

DLACZEGO WARTO NAGRAĆ FILM BIZNESOWY

Wideo reklama jest świetnym pomysłem. Nagrywane miejsce zaczyna być odkrywane, a oglądający staje się potencjalnym klientem. Zdobądź zaufanie i pokaż siebie, produkt, markę i miejsce, które tworzysz. Jeżeli chcesz nagrać dokument, wywiad albo inny materiał warto zrobić to z nami. Sprawmy, żeby widz chciał obejrzeć to, co postanowiłeś przekazać.

JAKIE FILMY?

Jeżeli potrzebujesz reklamę, nagrać szkolenie, wywiad, film instruktażowy, event albo inne nagranie – zrób to z nami w najlepszy stylu. Może masz pomysł na nagranie? Zapytaj, czy się podejmiemy tego zadania.

CZYM REALIZUJEMY PROJEKTY?

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt filmowy Blackmagic Design. Profesjonalne programy oraz legalną muzykę na licencji Artlist. Nie zapominamy, jak ważna w filmie jest kwestia jakości nagranego dźwięku, dlatego korzystamy z mikrofonów filmowych Rode i rejestratorów dźwięku ZOOM.

JAKOŚĆ NAGRANYCH FILMÓW

Jakość 4K i FullHD pozwoli przekazać najważniejsze szczegóły w najlepszej jakości. Do nagrywania posłuży kamera Blackmagic Design i świetne obiektywy japońskich producentów. Światło i dźwięk – nie zapominamy o tym, jak ważne są to elementy filmu. Montaż i obróbkę filmu przeprowadzamy w profesjonalnym programie DaVinci Resolve. Dodajemy efekty specjalne, edytujemy kolor i wykonujemy wiele innych zabiegów udoskonalających do uzyskania najlepszej produkcji. Całość wykonujemy z wyczuciem i bez zbędnych dodatków odwracających widza od tego, co najważniejsze – od przekazu.

LEGALNA MUZYKA

Kupując film otrzymujesz dożywotnią licencję na utwór muzyczny wraz z filmem. Muzyka jest integralną częścią filmu i nie możesz jej odtwarzać czy rozpowszechniać oddzielnie. Film z licencją na muzykę możesz odtwarzać na całym świecie bez ograniczeń oglądalności. Wykorzystaj film z muzyką np. na: YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Vimeo, Twitch, strony www, reklamy TV.

REALIZACJE WIDEOFILMOWANIA

Najlepszy sposób na pokazanie swojej firmy i świetną reklamę to stworzenie z nami wideo wizytówki.

ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ
ODEZWIJ SIĘ

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnych konsultacji.

Wysyłając formularz zgadzasz się na warunki Polityki Prywatności