Krótko o nas

Witam w SZTUKA KOLORU

Nazywam się Joachim Kudelski i jestem założycielem SZTUKI KOLORU

Nasze studio jest młode – firma powstała w połowie roku 2018, jednak opiera się na wieloletnim doświadczeniu. Wiedzę z branży, kunszt zdobyty od najlepszych artystów, jak i hobby z dnia codziennego, postanowiliśmy zmienić na zawód. Radość z tego, co robimy i chęć pomocy, podzielenia się naszymi talentami – sprawia, że powstaje praca najlepszej jakości.

Czym się zajmujemy

Zobacz jakie filmy nagrywamy

Film biznesowy, promocyjne, Filmy wizerunkowe, korporacyjne

Wideo wizytówka to, krótkie nagranie dla Twojego biznesu. Pokaż swoją firmę od najlepszej strony, przybliż klientowi miejsce które tworzysz, daj się znaleźć i poznać. Przewidywany czas filmu to ~1 minuta.
od 1200 zł

Wywiady, relacje z eventów

Nagramy wywiad tak aby świetnie wyglądał. Jeżeli chcesz pokazać w ciekawy sposób imprezę, którą zorganizowałeś, to wykonamy to najlepiej.
od 1200 zł

Reklama produktu w studio

Reklama produktu, to krótki filmik zachęcający do zakupu przez potencjalnego klienta. Oferta dla małych produktów. Przewidywany czas filmu to ~30 sec.
od 700 zł

Wideo instrukcje do produktów

Instrukcje obsługi produktów. Dla wygody klienta warto zainwestować w instrukcję wideo. Takie wideo jest pozytywnie odbierane przez potencjalnego klienta - łatwość zrozumienia instrukcji, forma reklamy i nowoczesny wizerunek dla Twojej firmy.
od 1000 zł

Reklama produktu u klienta

Reklama produktu, to krótki filmik zachęcający do zakupu przez potencjalnego klienta. Oferta dla większych produktów. Przewidywany czas filmu to ~30 sec.
od 1200 zł

Wideo szkolenia, instruktaży BHP

Nagrania filmów wewnętrznych, instruktażowych, BHP . Nasza usługa pozwala tworzyć materiały szkoleniowe, które wspomagają działania działu BHP.
od 1000 zł

Podane ceny są cenami netto. Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Kilka słów o naszym filmie

Dlaczego warto nagrać film biznesowy

Wideo reklama jest świetnym pomysłem. Nagrywane miejsce zaczyna być odkrywane, a oglądający staje się potencjalnym klientem. Zdobądź zaufanie i pokaż siebie, produkt, markę i miejsce, które tworzysz. Jeżeli chcesz nagrać dokument, wywiad albo inny materiał warto zrobić to z nami. Sprawmy, żeby widz chciał obejrzeć to, co postanowiłeś przekazać.

Jakość nagranych filmów

Jakość 4K i FullHD pozwoli przekazać najważniejsze szczegóły w najlepszej jakości. Do nagrywania posłuży kamera Blackmagic Design i świetne obiektywy japońskich producentów. Światło i dźwięk - nie zapominamy o tym, jak ważne są to elementy filmu. Montaż i obróbkę filmu przeprowadzamy w profesjonalnym programie DaVinci Resolve. Dodajemy efekty specjalne, edytujemy kolor i wykonujemy wiele innych zabiegów udoskonalających do uzyskania najlepszej produkcji. Całość wykonujemy z wyczuciem i bez zbędnych dodatków odwracających widza od tego, co najważniejsze - od przekazu.

Jakie filmy?

Jeżeli potrzebujesz reklamę, nagrać szkolenie, wywiad, film instruktażowy, event albo inne nagranie - zrób to z nami w najlepszy stylu. Może masz pomysł na nagranie? Zapytaj, czy się podejmiemy tego zadania.

Legalna muzyka

Kupując film otrzymujesz dożywotnią licencję na utwór muzyczny wraz z filmem. Muzyka jest integralną częścią filmu i nie możesz jej odtwarzać czy rozpowszechniać oddzielnie. Film z licencją na muzykę możesz odtwarzać na całym świecie bez ograniczeń oglądalności. Wykorzystaj film z muzyką np. na: YouTube, Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, Vimeo, Twitch, strony www, reklamy TV.

Czym realizujemy projekty?

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt filmowy Blackmagic Design. Profesjonalne programy oraz legalną muzykę na licencji Artlist. Nie zapominamy, jak ważna w filmie jest kwestia jakości nagranego dźwięku, dlatego korzystamy z mikrofonów filmowych Rode i rejestratorów dźwięku ZOOM.

Realizacje wideofilmowania

Najlepszy sposób na pokazanie swojej firmy i świetną reklamę to stworzenie z nami wideo wizytówki.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje film?

W budowie

Jak długo trwa produkcja?

W budowie